LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE БЕЖ 2023 КИКАБУ

7.590 ден

• Бебешкиот релаксатор Twiddle е идеално решение за смирување и забава на децата на најрана возраст.
• Лесните вибрации и нежното лулање ќе направат малите пријатели да се чувствуваат како да се на мек облак.
• Карактеристики:
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Безбедносен систем со 5 точки.
• Против лизгачка основа.
• Функција за лулање:
• Погоден за деца од раѓање до 6 месеци (макс. 9 кг).
• Ултра тивок режим на нишање.
• 5 степени на лулање.
• Детектор кој го детектира движењето на детето и автоматски го вклучува механизмот за нишање.
• Музички панел со 12 мелодии и 5 природни звуци.
• Тајмер за исклучување – 15, 30 и 60 минути.
• Работи со 4 x AA батерии за основната машина и 4 x ААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
• Адаптер вклучен во пакувањето и далечински управувач.

• релаксатор за бебе, kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE БЕЖ 2023 КИКАБУ

7.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!