LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР СТАРС КИКАБУ

3.690 ден

• Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 15 кг.
• Смирувачки вибрации со 3 брзини.
• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
• Ротирачки играчки кои ќе го привлечат вниманието на детето.
• Можност за проекција на светло во повеќе бои.
• Безбедносни појаси.
• Користи една D батерија и четири AAA батерии. – Батериите се купуваат дополнително.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР СТАРС КИКАБУ

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!