LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР CHILLO HIPPO DREAMS ПИНК КИКАБУ

5.090 ден

• Наменет за бебиња до 9 кг.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Многу мек, пријатен материјал за бебешката кожа.
• 5 брзини на лулање.
• 7 мелодии, 3 со звуци од природата.
• Мека, удобна подлога со разигран дизајн.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 15, 30 и 45 минути.
• 3 позиции на висина на безбедносните ремени.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Производот користи 4×1.5V АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Адаптер вклучен во пакувањето.
• Димензии на производот: 64x58x55cm.
• Димензии на пакувањето: 60x37x12cm.
• релаксатор за бебе, kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР CHILLO HIPPO DREAMS ПИНК КИКАБУ

5.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!