LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР CLOUDS КИКАБУ

2.952 ден

• Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 15 кг.
• 2 позиции на лежење.
• Смирувачки вибрации со 3 брзини.
• Ротирачки играчки со светла кои ќе го привлечат вниманието на детето.
• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
• Остранлива подлогата за главата.
• Безбедносни појаси.
• Користи една 1х D батерија и 4х AAA батерии. – Батериите се купуваат дополнително.

Нема на залиха

55158 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР CLOUDS КИКАБУ

2.952 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!