LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР FELICE МИНТ ЕЛЕФАНТ КИКАБУ

4.590 ден

• Наменет за деца до 9 kg.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Музика.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали.
• 2 позиции на подесување на седиштето.
• Производот може да работи на адаптер (вклучен со производот) и батерии (не се вклучени со производот).
• релаксатор за бебе, kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
55467 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР FELICE МИНТ ЕЛЕФАНТ КИКАБУ

4.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!