LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАНЕЦ АВА ТЕМНО СИВ КИКАБУ

520 ден

• Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
• Широк главен џеб за лесен пристап.
• 1 внатрешен џеб со патент.
• 1 преден џеб со патент.
• Прилагодливи ленти.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни детали од кожа.
• 100% полиестер.
• Димензии на ранец: 44 x 34cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 55922 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАНЕЦ АВА ТЕМНО СИВ КИКАБУ

520 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!