LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТАШНИЧКА ЗА КОЛИЧКА ZOE БЕЖ КИКАБУ

590 ден

• Организатор за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
• Широко отворање за лесен пристап.
• 2 широки прегради со еластична поддршка.
• 1 внатрешна преграда со џебче за вашиот телефон.
• Лесно добро прикривање на рачката на количката.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни додатоци од кожа.
• 100% полиестер.
• Големина 40 / 20cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТАШНИЧКА ЗА КОЛИЧКА ZOE БЕЖ КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!