LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАНЕЦ IVY ТЕМНО СИВ КИКАБУ

1.890 ден

• Мултифункционална торба за додатоци за бебиња.
• Вклучено подлога за пресоблекување.
• Лесно се закачува на рачката на количката.
• Широка главна преграда за лесен пристап.
• Преграда за пелени и облека.
• 2 прегради со патент.
• 1 термоизолирана преграда за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.
• Странична преграда со отвор за складирање.
• Еластична рачка која се прилагодува по висина.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.
• Погодно да се користи како ранец, чанта или торба за рамо.
• 100% полиестер.
• Димензии на ранецот: 41×38 cm.

Нема на залиха

55968 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАНЕЦ IVY ТЕМНО СИВ КИКАБУ

1.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!