LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТАШНИЧКА ЗА ХРАНА ФУДИ ТЕМНО СИВА 19х10х7цм КИКАБУ

590 ден

• Tорбица кој нуди внимателно чување на храна за вас и вашето дете.
• Исклучително погодна за прошетки или екскурзии.
• Практична рачка за лесно носење.
• Интересен дизајн.
• Димензии на производот: 19x10x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТАШНИЧКА ЗА ХРАНА ФУДИ ТЕМНО СИВА 19х10х7цм КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!