LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА САВАНА РОЗЕВА КИКАБУ

430 ден

• Силиконската ракавица Savanna е исклучително практичен додаток кој спречува гребење и ја ублажува болката при раст на забите.
• Направен е од безбедни материјали и има звук на едната страна на крцкање што го привлекува вниманието на бебето.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Без БПА.
• Димензии на производот: 10x8x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА САВАНА РОЗЕВА КИКАБУ

430 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!