LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛОДАЛКА ДИНОСАУРУС ПЛАВ КИКАБУ

200 ден

• Глодалка диносаурус од природен силикон совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст кај децата.
• Димензии на производот: 11x6x1cm.
• Димензии на пакување: 15x18cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛОДАЛКА ДИНОСАУРУС ПЛАВ КИКАБУ

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!