LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПУДЛИЦА СО МУЗИКА 40ЦМ АМЕК

850 ден

• Оваа пудлица на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Оваа убава пудлица чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Кога ќе ја притиснете пудлицата за шепата таа почнува да лае.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 41x41x20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПУДЛИЦА СО МУЗИКА 40ЦМ АМЕК

850 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!