LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРИНЦЕЗА НА БАТЕРИИ

400 ден

• Музичка принцеза на батерии за вашите најмали.
• Кога ќе се вклучи принцезата почнува да игра, се движи лево-десно, го движи телото.
• За поинтересна игра на вашето малечко оваа принцеза има звучни ефекти.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии (кои не се вклучени во пакувањето).
• Димензии на производот : 20х12х10 cm.
• Димензии на пакувањето : 21х13х12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРИНЦЕЗА НА БАТЕРИИ

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!