LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА МАЈ ТЕДИ КИКАБУ

3.690 ден

• Нека вашите малечки уживаат во земјата на соништата со оваа пријатна постелнина на Кikka Boo од 6 дела.
• Содржи 6 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 95×135 cm, јорганче 95×135 cm, перница: 35×45 cm, навлака за перница: 35×45 cm, чаршаф: 100×150 cm, oградница за креветче: 38×120 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА МАЈ ТЕДИ КИКАБУ

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!