LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРОТЕКТОР ЗА ДУШЕК 70Х140ЦМ КИКАБУ

590 ден

• Додајте допир на елеганција во детската соба со мек протектор произведен од збогатен памук кој има безвременска намена.
• За максимална удобност со ткаенина која дише, еластичен водоотпорен материјал и вграден ластик.
• Произведено од 80% памук 20% полиестер.
• Димензии на производот: 70x140cm.
• Димензии на пакувањето: 25x30cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРОТЕКТОР ЗА ДУШЕК 70Х140ЦМ КИКАБУ

590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!