LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА СЕДИШТЕ КЕНДИ СТРИТС КИКАБУ

930 ден

• Мека и хипоалергична подлога за автомобилско седиште направена од мемориска пена.
• Се прилагодува на обликот на телото на детето и обезбедува дополнителна удобност на седиштето во автомобилот.
• Предна страна која е обоена памучна ткаенина и еднобојни странични потпори направени од 100% памук.
• Отвори за безбедносни ремени погодни за сите седишта во автомобилот.
• Димензии на производот: 48x26x6 cm.
• Димензии на пакувањето: 25x28x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

подлога за седиште

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА СЕДИШТЕ КЕНДИ СТРИТС КИКАБУ

930 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!