LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА СЕДИШТЕ ХАРТС КИКАБУ

1.090 ден

• Загарантирајте ја удобноста на вашето бебе со помош на нашите подлоги за седиште.
• Изработено е од мемори пена која ја следи природната форма на телото на бебето?• Подлогата е неменета за новорденчиња се до нивната прва година.
• Може да се користи од двете страни.
• Покривката е составена од 100% памук,Поддршката за главчето 100% полиестер.Полнење:полиуретанска пена.
• Отвори за сигурносните ремени погодни за сите модели на седишта за во автомобил.
• Димензии: 48 x 26 x 5.7 cm

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА СЕДИШТЕ ХАРТС КИКАБУ

1.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!