LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА СИВО ВЕЛВЕТ 12-36М КИКАБУ

790 ден

• Перниче со слој од мемориска пена и мека памучна обвивка која е хипоалергена.
• Наменета за бебиња од 12 до 36 месеци.
• Погодно за во количка или автомобил.
• Одлично и практично за патување.
• Многу мек материјал што не поти.
• Навлаката се вади и се пере.
• Покривка: 75% памук и 25% полиестер.
• Полнење: 100% полиуретанска мемориска пена.
• Димензии на кутијата: 36x25x7 cm.
• Димензии на производот: 34x25x6 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА СИВО ВЕЛВЕТ 12-36М КИКАБУ

790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!