LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА СРЦЕ СИВО ВЕЛВЕТ КИКАБУ

790 ден

• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на срце.
• Со мемори пена.
• Навлака од многу мек и нежен материјал кој не поти.
• Димезии: 28x28x3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА СРЦЕ СИВО ВЕЛВЕТ КИКАБУ

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!