LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЊУ ФРЕНДС КИКАБУ

1.190 ден

• Ергономска позиција за удобност при хранење на бебето.
• Пошироката средна и екстра дополнителна висина овозможуваат удобност каде што е најпотребно.
• Произведена од 100% памук.
• Димензии на производот: 48×37 cm.

Нема на залиха

SKU: 550157 Категории , ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЊУ ФРЕНДС КИКАБУ

1.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!