LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЛИТЛ ФОКС 150ЦМ КИКАБУ

1.490 ден

• Удобна и висококвалитетна перница за време на бременост како и поддршка за доење по раѓањето.
• Правилно држење за време на доење. Може да се користи и како потпора за бебето кога ќе учи да седи.
• Производот е составен од 100% памук.
• Перницата содржи патент со што се овозможува отстранување на навлаката и перење на истата.
• Димензии на производот: 150×20 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЛИТЛ ФОКС 150ЦМ КИКАБУ

1.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!