LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОВЦА СО СРЦЕ 30ЦМ АМЕК

700 ден

• Оваa бела овца со кафеаво срце, на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Оваa убавa, бела овца, чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 30 cm.

Нема на залиха

8870805 Категории: ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОВЦА СО СРЦЕ 30ЦМ АМЕК

700 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!