LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЛЕСКАВО БЕБЕ

800 ден

• Израдувајте ги вашите малечки со ова слатко мало бебенце со додатоци!
• Бебето има големи слатки очи и сина коса идеална за мали деца кои ја поттикнуваат имагинацијата!
• Сетот содржи бебе со големи слатки очиња, 2 шишенца, цуцла и модерна бејби облека.
• Прекрасен подарок за вашите најмали кои претставуваат своевиден свет на мечтаење и фантазија кај децата, каде што можат да се замислат во различни улоги и да создадат свои сопствени приказни!
• Производот има вградени батерии и зборува.
• Димензии на производот: 25х13х10 cm.
• Димензии на пакувањето: 25х23х14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЛЕСКАВО БЕБЕ

800 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!