LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МУЗИЧКО ПИЈАНО КРАВИЧКА

650 ден

• Инструмент за малите музичари. Идеална играчка за прв контакт на детето со разновидни звуци.
• Регулирање на звукот и светлосните сигнали.
• Музичката функција на пијаното е направена за репродукција на слатка музика, не само што може да го развие слухот на бебето, туку и може да му даде на детето среќа помагајќи во координацијата.
• Светлосни и звучни ефекти.
• Испушта звуци од животни и музичка скала.
• Димензии на пакувањето: 32x26x3 cm.
• Димензии на производот: 30x23x3 cm.

Нема на залиха

33754 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МУЗИЧКО ПИЈАНО КРАВИЧКА

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!