LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА КНИГА СО ЖИВОТНИ 10/12ЦМ АМЕК

450 ден

• За бебињата, истражувањето е најважно за подобрување на фините вештини. Оваа шарена бебешка книга може да биде вклучена во првите игри на вашето бебе. Се погриживме играчката да биде целосно безбедна, без делови што лесно се вадат.
• Со вртењето на секоја страница, бебето ќе ги подобри фините моторни вештини на прстите и ќе открива одново нешто интересно – разиграни зајачки уши, страница со огледало, пиленце со звучен сигнал, слон со 3D уво, бучна страница со звук на пчелка и многу повеќе.
• Шарената бебешка книга има прстен и таа може да се прикачи на транспортер или количка, за да може вашето дете да си игра со часови кога сте на долга прошетка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 12 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

8890681 Категории: ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА КНИГА СО ЖИВОТНИ 10/12ЦМ АМЕК

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!