LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛОЛ ЛИМЕНКА ГОЛЕМА

880 ден

• Време е за возбудливо изненадување со LOL Surprise Pet кои вклучува слатки и забавни домашни миленици.
• Тие се мали фигури кои се претставени во шарени илустрирани лименки, исто како куклите од серијата LOL Surprise.
• Домашните миленичиња може да се хранат, галат и да си разговараат со него.
• Миленичето испушта повеќе од 60 звуци: при движење, јадење, галење, допирање.
• Исто така, миленичињата можат да трепкаат, да ги затворат очите, да ја вртат опашката, ушите секоја има поединечни функции.
• Дури и домашните миленици можат да изразат емоции – да бидат среќни, поспани и срамежливи.
• Внатре во лименката, заедно со миленикот, има уште три додатоци – шише, храна и нешто друго.
• Оваа играчка ја поттикнува имагинацијата и раскажувањето возбудливи приказни!
• Димензии на пакувањето: 20.3х10х10 cm.

Нема на залиха

7660015 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛОЛ ЛИМЕНКА ГОЛЕМА

880 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!