LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛЕБЕД 26ЦМ АМЕК

400 ден

• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е наменет за деца над 3 години, поради присуство на ситни, мали делови.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа и хипоалергични препарати.
• Димензии на производот: 26 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛЕБЕД 26ЦМ АМЕК

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!