LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАЖИЧКИ СИЛИКОНСКИ СО ВАКУМ 2 РОЗЕВИ КИКАБУ

400 ден

• Овие лажички се направени со грижа и внимание за децата.
• Исклучително удобни и лесни за држење, додека пак нивната заоблена форма не дозволува повреди при користењето.
• Дизајнот го поттикнува интересот на бебето.
• Пакувањето содржи 2 лажички со вакум.
• Наменети за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 17×2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАЖИЧКИ СИЛИКОНСКИ СО ВАКУМ 2 РОЗЕВИ КИКАБУ

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!