LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ СИЛИКОНСКИ СИВ

1.912 ден

• Совршен силиконски сет за полесно и попрактично хранење.
• Сетот се состои од лигавче со преграда за собирање на падната храна, чинија, лажичка и чашка.
• Чинијата има 3 прегради во кој можете да ставите разновидна храна.
• Направен е од топлински изолатор, така што можете да ја дршите чинијата со топла храна во рака без да се изгорите.
• Силиконот е направен од издржлив материјал кој не дозволува пукање.
• Лесно се мие.
• Не содржи БПА и ПВЦ.
• Не се загрева.
• Не се лизга.
• Димензии на производот: 19x16x4 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x30x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ СИЛИКОНСКИ СИВ

1.912 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!