LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА СО ВАКУМ РОЗЕВА КИКАБУ

230 ден

• Оваа лажичка е направена со грижа и внимание за децата.
• Исклучително удобна и лесна за држење, додека пак нејзината заоблена форма не дозволува повреди при хранењето.
• Дизајнот го поттикнува интересот на бебето.
• Наменети за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 17×2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА СО ВАКУМ РОЗЕВА КИКАБУ

230 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!