LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА ЖИРАФА ЖОЛТА КИКАБУ

270 ден

• Силиконска лажичка дизајнирана со жирафа за поттикнување на интересот на бебето за време на хранењето.
• Стапалата на жирафата може да се користат како виљушка.
• Лесна и прагтична долга рачка.
• Може да ја ставите во стерилизатор или микробранова печка.
• Без БПА.
• Наменета за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА ЖИРАФА ЖОЛТА КИКАБУ

270 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!