LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАВ МУЗИЧКИ 17ЦМ АМЕК

512 ден

• Бебешката играчка лав е комбинација од уникатен дизајн и различни материјали обоени со безопасни и антиалергиски бои. Различните бои и форми ги развиваат сетилата, имагинацијата и моториката на вашето бебе. Се погриживме да нема лесно одвојливи делови за да биде играчката соодветна дури и за најмалите.
• Со повлекување на играчката таа емитува нежна, приспивна мелодија која помага за смирување и полесно успивање на вашето најмило.
• Играчката има прстен за полесно закачување на детско креветче, количка, хранилка или транспортер.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа.
• Димензии на производот: 17 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

SKU: 8898302 Категории ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАВ МУЗИЧКИ 17ЦМ АМЕК

512 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!