LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУТИЈА ЗА ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА БЕЛА

390 ден

• Кутијата за влажни марамчиња е практична и универзална за секаков вид на влажни марамици.
• Практична рачка за транспорт или прикачување на посакуваното место.
• Го разубавува просторот и е одличен додаток во домот.
• Димензии на производот: 19х10 см.
• Димензии на пакувањето: 22х11х6 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУТИЈА ЗА ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА БЕЛА

390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!