LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ МАРАМЧИЊА ЗА УСТА НА БЕБЕ ПУДРА

312 ден

• Видот на ткаенината и употребениот материјал гарантираат финост и исклучителна апсорпција.
• 100% памучна ткаенина од муслин е идеална за чувствителна кожа.
• Апсорбирачки и нежен.
• Хигиенски се, не предизвикуваат алергиски реакции.
• Сетот содржи 4 парчиња.
• Димензии на производот: 25х25 см.
• Димензии на пакувањето: 15х15х2.5 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ МАРАМЧИЊА ЗА УСТА НА БЕБЕ ПУДРА

312 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!