LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ ПЛАВО

2.490 ден

• Корито на расклопување кое не зазема простор во вашата бања. Лесно се склопува со своите расклопливи ногарки и силиконско тело. Благодарение на нејзиниот испуст можете лесно да ја исцедите водата од неа.
• Достапно во сива, розева и сина боја.
• Димензии на производот: 82x23x48 cm.
• Димензии на пакувањето: 88x50x9 cm.

Нема на залиха

900166 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ ПЛАВО

2.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!