LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЛНА СО 30 ТОПЧИЊА HIPO КИКАБУ

3.890 ден

• Игралната ќе му овозможи на вашето дете часови беспрекорна игра и забава.
• Облогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Меките и плишани играчки му нудат целосно безбедна игра на вашето дете.
• Производот содржи 30 разнобојни пластични топчиња.
• Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.
• Игралната е наменета за деца 1+.
• Димензии на пакувањето: 60x45x10 cm.
• Димензии на производот: 56x72x72 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЛНА СО 30 ТОПЧИЊА HIPO КИКАБУ

3.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!