LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА КАСА БЕБЕ КИКАБУ

2.872 ден

• Подлогата се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• Кога ќе го отворите прозорецот се појавува коњче. Прозирецот е направен од шушкав материјал.
• Производот може да се користи како подлога и како подлога со куќичка за поголема забава.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 57x46x9 cm.
• Димензии на производот: 140x140x45 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА КАСА БЕБЕ КИКАБУ

2.872 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!