LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЛНА СО 18 ТОПЧИЊА ПИНК БРДС КИКАБУ

2.990 ден

• Игралната ќе му овозможи на вашето дете часови беспрекорна игра и забава.
• Облогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• Разнобојните топчиња се пластични и соодветни за игра.
• Производот содржи 18 топчиња во различна боја.
• Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.
• Игралната е наменета за деца 1+.
• Димензии на пакувањето: 56x50x8 cm.
• Димензии на производот: 73x70x53 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЛНА СО 18 ТОПЧИЊА ПИНК БРДС КИКАБУ

2.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!