LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЛНА ENJOY BEAR БЕЖ КИКАБУ

4.990 ден

• Коцкаста игрална, наменета за дечиња до 36 месеци.
• Мрежести прозори за подобра вентилација.
• Страничен патент за отварање/затварање.
• Подлога за душек.
• Интересен дизајн.
• Компактна и лесна за складирање.
• Торба за носење.
• Димензија на игрална: 90x75x90 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЛНА ENJOY BEAR БЕЖ КИКАБУ

4.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!