LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА МУЛТИ 3 ВО 1 ПЕТРОЛ ЗЕЛЕНА КИКАБУ

7.490 ден

• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.
• Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;
• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.
• Лесна за собирање.
• Димензии на производот: 100x70x62cm.

Нема на залиха

SKU: 550321 Категории ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА МУЛТИ 3 ВО 1 ПЕТРОЛ ЗЕЛЕНА КИКАБУ

7.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!