LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ДИНО 71X56cm

200 ден

• Подгответе се за забава во базен! Оваа гума придонесува за дополнителна забава и самодоверба во искуството на вашето дете во базенот.
• Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.
• Препорачана возраст: 3-6 години.
• Димензии на производ:
• Дино: 71×56 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

гума дубак

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ДИНО 71X56cm

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!