LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ФИЛТЕР ПУМПА МОДЕЛ 604

2.490 ден

• Пумпа која е неопходна за сопствениците на базени да ја одржуваат водата во базенот чиста во текот на летниот период.
• Работи на начин што создава проток на вода што циркулира хемикалии рамномерни низ целиот базен, така што тие ефикасно ќе ја санираат водата.
• Носи вода од базенот до филтерот за да може да се филтрира водата, така филтрираната и чиста вода се враќа повторно во базенот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
3028604 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ФИЛТЕР ПУМПА МОДЕЛ 604

2.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!