LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДУКАТИВНА МАСИЧКА РОЗЕВА

1.390 ден

• Музичка едукативна масичка со светлосни ефекти која ќе му помогне на вашето дете во развивање на чувството за големина .
• Развивање на сетилото за слух и за допир.
• Поттикнува подобра координација помеѓу рачињата и очите.
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 47x34x34 cm.
• Димензиина пакувањето : 47,5x42x13 cm.

Нема на залиха

30803 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДУКАТИВНА МАСИЧКА РОЗЕВА

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!