LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

250 ден

• Не дозволувајте вашето бебе да се досадува додека се вози во автомобил. Со врвките лесно се закачува на седиштето и можете да ги закачите омилените играчки на бебето на краевите на држачот и да му бидат лесно достапни. Погодно за сите седишта на автомобилот.
• Димензии на производот: 14x21cm.
• Димензии на пакувањето: 15x24x3cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!