LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ЗА ВО БАЊА

470 ден

• Организаторот е корисен производ дизајниран да обезбеди ред во бањата и не зазема скоро никаков простор.Лесно се придржува на рамното тло со своите силни чаши за вшмукување.Можете лесно да ги достигнете потребните производи додека сте во бањата.
• Димензии на производот: 26x43cm.
• Димензии на пакувањето: 14x15x8cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ЗА ВО БАЊА

470 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!