LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА САВАНА БЕЖ КИКАБУ

160 ден

• Ја заштитува бебешката цуцла од паѓање, валкање и губење.
• Универзалната врвка овозможува да се закачи на која било цуцла со рачка.
• Силен и издржлив клип.
• Модерен дизајн.
• Изработени од мек полиестер текстил.
• Погоден од раѓање.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА САВАНА БЕЖ КИКАБУ

160 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!