LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА СИЛИКОНСКИ ЗА ЗАБИ СОФТИ МИНТ КИКАБУ

190 ден

• Четка за заби за одржување на хигиената на детето.
• Четка која е изработен од меки и безбедни материјали.
• Наменето за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 13x2x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 17×8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
551078 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА СИЛИКОНСКИ ЗА ЗАБИ СОФТИ МИНТ КИКАБУ

190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!