LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА ГРИН НИП

725 ден

• Лента изработена од 100% органски памук.
• Држачот е изработен во согласност со STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
• Лентата на држачот е изработена ( плетена и шиена ) 100% во Германија.
• Пакувањето е направено од над 90% рециклирана хартија.
• Спојката ( клипот ) се прилагодува во неколку чекори за користење и лесно можете да ја отворите и затворите со помош на една рака.
• Боите се совпаѓаат со nip® Cherry Green цуцлата лажалка од каучук.
• Овие производи не соджат воопшто метални делови во својот состав.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА ГРИН НИП

725 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!