LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЛАЈФ СИЛИКОН х2, 16-36 МЕСЕЦИ, НИП

225 ден

• Достапни во 3 големини: 1 (0-6 месеци), 2 (5-18 месеци нагоре), 3 (16-32 месеци).
• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чувствителната бебешка кожа.
• Препорачана од акушерки.
• Произведена во Германија.
• 0% BPA.

Нема на залиха

SKU: 4431303 Категории , , Ознака:
Бренд: NIP
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЛАЈФ СИЛИКОН х2, 16-36 МЕСЕЦИ, НИП

225 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!