LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА ЖИВОТНИ

180 ден

• Сложувалки со различни форми и бои кои овозможуваат учење и препознавање на истите. Децата преку игра добиваат координација за очите и визуелно препознавање на боите.
• Со забава и игра децата ја развиваат моториката и имагинацијата.
• Одличен начин за развивање на креативноста кај детето.
• Димензии на производот: 28×16 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА ЖИВОТНИ

180 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!